Hoši, děkujem!

8. září 2011 v 12:05 | autor: Iksí |  Off topic
Olympiáda v Naganu v roce 1998 v mém životě znamenala zlom. Do té doby jsem sport nesnášela, nebavil mě. Sportem, který mě tehdy přivedl k televizi, kvůli kterému jsem byla ochotná strašně brzo vstávat, aby mi neutekla ani minuta jediného utkání, byl hokej.

Když jsem v srpnu 2004 poprvé uslyšela, že Ivan Hlinka zemřel, byl to šok. Nevěřila jsem, říkala jsem si, že to nemůže být pravda. Naprosto stejně neuvěřitelná mi připadala včerejší zpráva o pádu letadla s hokejisty Jaroslavli. Včera bohužel zemřela řada špičkových hokejistů a mezi nimi i tři Češi: Jan Marek, Karel Rachůnek a Josef Vašíček. Při pádu letedla zahynul i kapitán slovenské hokejové reprezentace Pavol Demitra. Všichni hráli skvěle a budou hokeji chybět. Komu ale budou chybět všichni daleko víc než nám hokejovým fanouškům, jsou jejich rodiny, přátelé a známí.

Na Staromáku se v souvislosti s hokejem většinou scházíme, abychom fandili a oslavovali. Nyní lidé přichází na Staroměstské náměstí i na jiná místa, aby uctili památku hokejistů, kteří včera tragicky zahynuli.

Hoši, děkujem!

Odpočívejte v pokoji.

Upřímnou soustrast rodinám, přátelům a známým.

Video: Jan Marek, Josef Vašíček, Karel Rachůnek, Pavol Demitra in memories, R.I.P - 7.9. 2011
zdroj: YouTube
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.